Strona główna

Toruńska Liga Koszykówki

Szkół Średnich

Toruń

XX-lecie TLK

Podsumowanie

dyplomy do odbioru 

Dyplomy dla wszystkich zespołów do odebrania są w portierni IV LO do 31.05.18. Po tym terminie dyplomy będzie można odebrać w Urzędzie Miejskim Wydział Sportu i Rekreacji.

czytaj więcej >> << zwiń
2 Maj 2018

Komunikat końcowy TLK 2017/2018 

czytaj więcej >> << zwiń
27 Kwiecień 2018

Wynik końcowy meczu Wschód-Zachód 

Mistrz Torunia SP 24 - Reprezentacja SP TLK
Reprezentacja SP 24 nie stawiła się na zawody

najlepszy zawodnik meczu: Kacper Krajewski (SP 3)

Mistrz Torunia GIM 10 |36:39| Reprezentacja GIM TLK

najlepszy zawodnik meczu: Kacper Maksoń (GIM 10)

Mistrz Torunia VIII LO |82:45| Reprezentacja SPG TLK

najlepszy zawodnik meczu: Krystian Maćkiewicz (LO VIII)

czytaj więcej >> << zwiń
21 Kwiecień 2018

Najskuteczniejsi zawodnicy 

Wręczenie nagród dla najskuteczniejszych zawodników Toruńskiej Ligi Koszykówki odbędzie się 21.04.18 na Meczu Gwiazd o godzinie 12:00 w IV LO ul. Warszawska 1/5.

Indywidualnie nagrodzeni będą:

Szkoły Podstawowe:

Laura Weber (SP 15)
Maciej Tomaszewski (SP 24)

Szkoły Gimnazjalne:

Nikola Kobak (GIM 15)
Damian Krużyński (GIM 15)

Szkoły Ponadgimnazjalne:

Inez Żubkowska (X LO)
Krystian Maćkiewicz (VIII LO)
czytaj więcej >> << zwiń
19 Kwiecień 2018

Skład TLK na mecz "W-Z" 

Skład Toruńskiej Ligi Koszykówki Szkół Ponadgimnazjalnych:

1. Adam Hirsz ZSMEiE
2. Kamil Krużyński ZSMEiE
3. Karol Skałecki ZSMEiE
4. Bartłomiej Rutkowski ZSMEiE
5. Patryk Alaborski IV LO
6. Kajetan Kociuba V LO
7. Michał Lisicki V LO
8. Dawid Nikleniewicz ZSIŚ
9. Dawid Wodzyński ZSIŚ
10. Mateusz Błędzki IV LO
11. Błażej Woźniak X LO
12. Mieszko Sochacki X LO

Trener: Łukasz Czapiewski
czytaj więcej >> << zwiń
17 Kwiecień 2018

Mecz Wschód-Zachód 

Informujemy, że XXIII Mecz Wschód - Zachód odbędzie się 21.04.2018 na sali IV LO ul. Warszawska 1/5.

kolejnosc gier:
10:00-11:00 Mistrz Torunia SP 24 - Reprezentacja SP TLK
11:00-12:00 Mistrz Torunia GIM 10 - Reprezentacja GIM TLK
12:00-13:00 Mistrz Torunia VIII LO - Reprezentacja SPG TLK

Zapraszamy

czytaj więcej >> << zwiń
16 Kwiecień 2018

rozdanie nagród 

Informujemy, że rozdanie dyplomów i pucharów dla SP 24, GIM 10, LO VIII odbędzie się 18.04.2018 podczas meczu Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot o godzinie 19:00. Zbiórka przed halą o godzinie 18:45. Prosimy przynieść koszulki "Mistrz Torunia" i puchar.

czytaj więcej >> << zwiń
6 Kwiecień 2018

klasyfikacja końcowa ligi dziewcząt 

Klasyfikacja końcowa Ligi Dziewcząt:

1. X LO
2. IV LO
3. V LO
4. VIII LO
5. I LO
6. III LO
7. VII LO
8. Tech. Menedż.
9. ZST
10. IX LO

czytaj więcej >> << zwiń
28 Marzec 2018

Mecze finałowe 

Wyniki meczy półfinałowych koszykówki dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych z dnia 27.03.2018:

VIII LO |14:48| IV LO
X LO |48:16| V LO

Wyniki meczy finałowych koszykówki dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych z dnia 28.03.2018:

V LO |23:19| VIII LO mecz o 3 miejsce
IV LO |23:32| X LO mecz o 1 miejsce
czytaj więcej >> << zwiń
27 Marzec 2018

Rozdanie nagród 

Rozdanie nagród dla Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców (VIII LO, ZSMEiE, V LO) oraz SP 15 w kat. dziewcząt odbędzie się 28.03 o godz. 13:00 w IV LO.

czytaj więcej >> << zwiń
23 Marzec 2018
starsze komunikaty...

Galeria

Zespoły sezon 2016/2017 > Zespół Szkół Technicznych Chłopcy

Terminarz 2017/2018


Protokół Regulamin

Wyniki ostatnich meczy

Liga Chłopców:
Liga Dziewcząt gr. A:
Liga Dziewcząt gr. B:

Najbliższe mecze

Liga Chłopców:
Brak zaplanowanych meczy.
Liga Dziewcząt gr. A:
Brak zaplanowanych meczy.
Liga Dziewcząt gr. B:
Brak zaplanowanych meczy.

Liga Chłopców

1.LO VIII16 32
2.LO V16 29
3.ZSMEiE16 29
4.ZSiS16 25
5.LO IV16 25
6.LO X16 24
7.LO I16 22
8.ZSTech16 21
9.ZSSam16 21
10.LO IX16 19
11.Tech. Menedżerskie16 16
12.LO III16 10
27.67 pkt/mecz
Maćkiewicz
LO VIII
28 rzut./3pkt
Lewandowski
ZSTech

Liga Dziewcząt gr. A

1.LO IV15
2.LO I13
3.LO X14
4.LO III10
5.LO IX4
20.83 pkt/mecz
Inez Żubkowska
LO X
5 rzut./3pkt
Laura Dykowska
LO IV

Liga Dziewcząt gr. B

1.LO V16
2.LO VIII14
3.LO VII8
4.Tech. Menedżerskie8
5.ZSTech6
10.33 pkt/mecz
Głowicka
LO VIII
6 rzut./3pkt
Błaszczęć
ZSTech

Galeria XX-lecia

Zespoły sezon 2016/2017 > LO III Dziewczęta

Kontakt © Copyright 2005-2018 by sport-torun.com kosz@sport-torun.com
do góry do góry