Strona główna

Toruńska Liga Koszykówki

Szkół Gimnazjalnych

Toruń

XX-lecie TLK

Podsumowanie

Komunikat końcowy TLK 2016/2017 

czytaj więcej >> << zwiń
19 Kwiecień 2017

Dyplomy do odbioru 

Dyplomy dla wszystkich zespołów do odebrania są w portierni IV LO do 31.05.17. Po tym terminie dyplomy będzie można odebrać w Urzędzie Miejskim Wydział Sportu i Turystyki.

czytaj więcej >> << zwiń
19 Kwiecień 2017

Mecze Wschód-Zachód 

Zawodnicy wytypowani do Meczu Gwiazd Wschód - Zachód.

Wschód

1. Szymon Ćwikliński - GIM 8
2. Mateusz Skonieczny - GIM SALEZJANIE
3. Jakub Majszak - GIM SALEZJANIE
4. Mateusz Kruszkowski - GIM 29
5. Szymon Kowalkowski - GIM 11
6. Aleksander Mysyk - GIM 11
7. Michał Pyzik - GIM 11
8. Jan Wesołowski - GIM 10
9. Igor Supczyński - GIM 10
10. Kacper Warot - GIM 29
11. Jakub Jędraszewski - GIM 10

Trener: Maciej Broczek

Zachód

1. Kowalkowski Szymon - GIM 11
2. Mysyk Aleksander - GIM 11
3. Krużyński Kamil - GIM 15
4. Krużyński Damian - GIM 15
5. Hirsz Adam - GIM 15
6. Kabuła Igor - GIM 15
7. Gęsiński Kacper - GIM 14
8. Pańkowski Marcin - GIM 14
9. Mateusz Pniewski - GIM 3
10. Kacper Woźny - GIM 3
11. Damian Woźny - GIM 3


Trener: Michał Gardocki

czytaj więcej >> << zwiń
5 Kwiecień 2017

Trening koszykarski 

Ważne

Informujemy, że jutro o godzinie 18:30 w sali VIII LO (wtorek 4.04) odbędzie się trening koszykówki z trenerem Twardych Pierników Dominikiem Narojczykiem. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.

czytaj więcej >> << zwiń
3 Kwiecień 2017

Mecze Wschód-Zachód 

Informujemy, że XXII Mecz Wschód - Zachód odbędzie się 8.04.2017 na sali IV LO ul. Warszawska 1/5.

Terminarz spotkań:

10:00 Szkoły Podstawowe
11:00 Mecz Nauczyciele - Reprezentacja Ligi
12:00 Szkoły Gimnazjalne

Przewidziano konkursy techniki indywidualnej.

Składy drużyn podane zostaną do 03.04.17.

Zapraszamy wszystkich uczestników Ligi, Dyrektorów Szkół i opiekunów.

czytaj więcej >> << zwiń
27 Marzec 2017

Rozdanie nagród 

Informujemy, że rozdanie nagród w kategorii chłopców Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych odbędzie się 08.04.2017 o godzinie 17.00 podczas meczu Twarde Pierniki - Aseko Gdynia.

Nagrodzone zostaną szkoły: SP 15, SP 3, SP 10 oraz GIM 10, GIM 15, GIM SALEZJANIE oraz LO VIII, LO I, Tech.Menedżerskie. Zbiórka przed halą Arena Toruń o godzinie 16.45. Każda ze szkół otrzyma 15 biletów wstępu do pobrania w kasie biletowej. Prosimy SP i GIM o przyniesienie ze sobą medali.

Indywidualnie nagrodzeni będą: Jerzy ZIEMBIŃSKI (SP 7), Kamil KRUŻYŃSKI (GIM 15), Jakub BARTOSIŃSKI (LO VIII). Prosimy o obecność.

Serdecznie zapraszamy dyrektorów wyżej wymienionych szkół.

czytaj więcej >> << zwiń
27 Marzec 2017

Rozdanie pucharów 

Informujemy, że rozdanie nagród w kategorii dziewcząt Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych odbędzie się 20.03.2017 o godzinie 18.00 podczas meczu Energa Katarzynki Toruń - Artego Bydgoszcz.

Nagrodzone zostaną szkoły: SP 15, SP 24, SP 3 oraz GIM 10, GIM 15, GIM 11 oraz LO VIII, LO V, LO III. Zbiórka przed halą Arena Toruń o godzinie 17.45. Każda ze szkół otrzyma 20 biletów wstępu. Prosimy SP i GIM o przyniesienie ze sobą medali.

Serdecznie zapraszamy dyrektorów wyżej wymienionych szkół.

czytaj więcej >> << zwiń
16 Marzec 2017

Klasyfikacja końcowa 

Klasyfikacja końcowa Szkół Gimnazjalnych Ligi Chłopców:

1. GIM 10
2. GIM 15
3. SALEZJANIE
4. GIM 3
5. GIM 11
6. GIM 24
7. GIM 29
8. GIM 14


Mecz o 1 miejsce GIM 10 - GIM 15 |20 - 0|
Mecz o 3 miejsce SALEZJANIE - GIM 3 |50 - 47|
Mecz o 5 miejsce GIM 24 - GIM 11 |29-37|
Mecz o 7 miejsce GIM 29 - GIM 14 |30-10|


Klasyfikacja końcowa Szkół Gimnazjalnych Ligi Dziewcząt:

1. GIM 10
2. GIM 15
3. GIM 11
4. GIM 24
5. GIM 3
6. GIM 8

czytaj więcej >> << zwiń
7 Marzec 2017

Finały w koszykówce chłopców 

Informujemy, że finał chłopców odbędzie się 7.03.2017 w GIM 10 ul. Bażyńskich 30/36.

Godziny rozgrywania spotkań:

12:00 Mecz o 3 miejsce SALEZJANIE - GIM 3
13:00 Mecz o 1 miejsce GIM 10 - GIM 15

czytaj więcej >> << zwiń
1 Marzec 2017

Mecze o miejsca 5-10 

Informujemy, że mecze o miejsca 5-10 odbędą się w IV LO 13.03.2017.

Godziny rozgrywania spotkań:

12:00 Mecz o 5 miejsce GIM 24 - GIM 11
13:00 Mecz o 7 miejsce GIM 29 - GIM 14

Prosimy o potwierdzenie udziału w zawodach.

czytaj więcej >> << zwiń
1 Marzec 2017
starsze komunikaty...

Galeria

Terminarz 2016/2017


Protokół Regulamin

Wyniki ostatnich meczy

Liga Chłopców gr. A:
Liga Chłopców gr. B:
Liga Dziewcząt:

Najbliższe mecze

Liga Chłopców gr. A:
Brak zaplanowanych meczy.
Liga Chłopców gr. B:
Brak zaplanowanych meczy.
Liga Dziewcząt:
Brak zaplanowanych meczy.
Kontakt © Copyright 2005-2017 by sport-torun.com kosz@sport-torun.com
do góry do góry