Strona główna

Toruńska Liga Koszykówki

Szkół Podstawowych

Toruń

XX-lecie TLK

Podsumowanie

dyplomy do odbioru 

Dyplomy dla wszystkich zespołów do odebrania są w portierni IV LO do 31.05.18. Po tym terminie dyplomy będzie można odebrać w Urzędzie Miejskim Wydział Sportu i Rekreacji.

czytaj więcej >> << zwiń
2 Maj 2018

Komunikat końcowy TLK 2017/2018 

czytaj więcej >> << zwiń
27 Kwiecień 2018

Wynik końcowy meczu Wschód-Zachód 

Mistrz Torunia SP 24 - Reprezentacja SP TLK
Reprezentacja SP 24 nie stawiła się na zawody

najlepszy zawodnik meczu: Kacper Krajewski (SP 3)

Mistrz Torunia GIM 10 |36:39| Reprezentacja GIM TLK

najlepszy zawodnik meczu: Kacper Maksoń (GIM 10)

Mistrz Torunia VIII LO |82:45| Reprezentacja SPG TLK

najlepszy zawodnik meczu: Krystian Maćkiewicz (LO VIII)

czytaj więcej >> << zwiń
21 Kwiecień 2018

Najskuteczniejsi zawodnicy 

Wręczenie nagród dla najskuteczniejszych zawodników Toruńskiej Ligi Koszykówki odbędzie się 21.04.18 na Meczu Gwiazd o godzinie 12:00 w IV LO ul. Warszawska 1/5.

Indywidualnie nagrodzeni będą:

Szkoły Podstawowe:

Laura Weber (SP 15)
Maciej Tomaszewski (SP 24)

Szkoły Gimnazjalne:

Nikola Kobak (GIM 15)
Damian Krużyński (GIM 15)

Szkoły Ponadgimnazjalne:

Inez Żubkowska (X LO)
Krystian Maćkiewicz (VIII LO)
czytaj więcej >> << zwiń
19 Kwiecień 2018

Mecz Wschód-Zachód 

Informujemy, że XXIII Mecz Wschód - Zachód odbędzie się 21.04.2018 na sali IV LO ul. Warszawska 1/5.

kolejnosc gier:
10:00-11:00 Mistrz Torunia SP 24 - Reprezentacja SP TLK
11:00-12:00 Mistrz Torunia GIM 10 - Reprezentacja GIM TLK
12:00-13:00 Mistrz Torunia VIII LO - Reprezentacja SPG TLK

Zapraszamy

czytaj więcej >> << zwiń
17 Kwiecień 2018

Skład TLK na mecz "W-Z" 

Skład Toruńskiej Ligi Koszykówki Szkół Podstawowych:

1. Jan Urbański SP nr 15
2. Remigiusz Kamiński SP nr 15
3. Oliwier Fischer SP nr 15
4. Mikołaj Rosowski SP nr 15
5. Mateusz Rożański SP nr 15
6. Max Ostaszczyk Salezjanie
7. Kacper Krajewski
8. Łukasz Kondrat
9. Oskar Krajewski

Trener - Adam Maliszewski
czytaj więcej >> << zwiń
17 Kwiecień 2018

rozdanie nagród 

Rozdanie medali w kat. dziewcząt Szkół Podstawowych (SP 8, SP 15, SP 24) oraz Gimnazjum (GIM 9) odbędzie się 15.03 w IV LO o godz. 14:00.
czytaj więcej >> << zwiń
8 Marzec 2018

klasyfikacja po meczach finałowych 

Klasyfikacja końcowa ligi chłopców po meczach finałowych:

1. SP 24
2. SP 15
3. SP 3
4. SALEZJANIE
5. SP 5
6. SP 8
7. SP 10
8. SP 14

czytaj więcej >> << zwiń
3 Marzec 2018

mecze finałowe ligi chłopców 

Informujemy, że mecze finałowe ligi chłopców odbędą się 27.02.18 w SP 15 ul. Paderewskiego 5/11.

Kolejność gier:

SP 8 - SP 5 9:00 |0-20| mecz o 5 miejsce
SALEZJANIE - SP 3 10:00 |24-31| mecz o 3 miejsce
SP 15 - SP 24 11:00 |22-33| mecz o 1 miejsce

czytaj więcej >> << zwiń
10 Luty 2018

ostateczna kolejność 

Ostateczna kolejność Szkół Podstawowych w grupie A:

1. SP 15
2. Salezjanie
3. SP 8

Decydował wynik dwumeczu między SP 15 - Salezjanie.

czytaj więcej >> << zwiń
22 Styczeń 2018
starsze komunikaty...

Galeria

Zespoły sezon 2014/2015 > SP 5

Terminarz 2017/2018


Protokół Regulamin

Wyniki ostatnich meczy

Liga Chłopców gr. A:
Liga Chłopców gr. B:
Liga Dziewcząt:

Najbliższe mecze

Liga Chłopców gr. A:
Brak zaplanowanych meczy.
Liga Chłopców gr. B:
Brak zaplanowanych meczy.
Liga Dziewcząt:
Brak zaplanowanych meczy.
Kontakt © Copyright 2005-2018 by sport-torun.com kosz@sport-torun.com
do góry do góry