Strona główna

Toruńska Liga Koszykówki

Szkół Podstawowych

Toruń

XX-lecie TLK

Podsumowanie

mecze finałowe ligi chłopców 

Informujemy, że mecze finałowe ligi chłopców odbędą się 27.02.18 w SP 15 ul. Paderewskiego 5/11.

Kolejność gier:

SP 8 - SP 5 9:00 mecz o 5 miejsce
SALEZJANIE - SP 3 10:00 mecz o 3 miejsce
SP 15 - SP 24 11:00 mecz o 1 miejsce

czytaj więcej >> << zwiń
10 Luty 2018

ostateczna kolejność 

Ostateczna kolejność Szkół Podstawowych w grupie A:

1. SP 15
2. Salezjanie
3. SP 8

Decydował wynik dwumeczu między SP 15 - Salezjanie.

czytaj więcej >> << zwiń
22 Styczeń 2018

zmiany w terminarzu 

Wprowadzono zmiany w terminarzu - Liga Chłopców B:

Mecze z dnia 1.02.2018
SP 3 - SP 10 13:30
SP 10 - SP 5 14:15
SP 24 - SP 3 15:00

odbędą się 31 stycznia w środę w SP 24 ul. Ogrodowa 3/5

czytaj więcej >> << zwiń
3 Styczeń 2018

zmiany w terminarzu 

Wprowadzono zmiany w terminarzu - Liga Dziewcząt:

Mecze z dnia 21.12.2017
SP 24 - SP 10
SP 10 - SP 5
SP 5 - SP 24

odbędą się 11 stycznia w czwartek (miejsce i godziny rozgrywek bez zmian)

czytaj więcej >> << zwiń
18 Grudzień 2017

sprawy organizacyjne 

Informuję, że wszystkie sprawy dotyczące organizacji Ligi (przekładanie spotkań, zmiana godziny i miejsca rozgrywania meczy) należy uzgadniać wyłącznie z koordynatorem Ligi.

czytaj więcej >> << zwiń
9 Grudzień 2017

zdjęcia 

Prosimy o przesyłanie zdjęć zespołów na adres kosz@sport-torun.com

czytaj więcej >> << zwiń
9 Grudzień 2017

zmiany w terminarzu 

Wprowadzono zmiany w terminarzu - Liga Dziewcząt

Mecze z dnia 12.12.2017
SP 3 - SP 24
SP 10 - SP 15
SP 8 - SP 5

odbędą się 9 stycznia we wtorek (miejsce i godziny rozgrywek bez zmian)

czytaj więcej >> << zwiń
8 Grudzień 2017

Komunikat AZS dot.Turnieju Koszykówki Kobiet i Mężczyzn 

Komunikaty do pobrania:

Turniej Kobiet
Turniej Mężczyzn

czytaj więcej >> << zwiń
20 Listopad 2017

Zmiany w terminarzu 

Wprowadzono zmiany w terminarzu - Liga Chłopców grupa A:

Mecze z dnia 11.01.2018

SP 8 - SP 15 10:00
SP 8 - Salezjanie 10:45
Salezjanie - SP 15 11:30

odbędą się w Szkole Podstawowej nr 15 ul. Paderewskiego 5/11.

czytaj więcej >> << zwiń
20 Listopad 2017

II Memoriał im. Bogdana Tołodzieckiego 

25 listopada (sobota) od godz. 10:00 w hali IV LO w Toruniu przy ul. Warszawskiej 1/5 odbędzie się II Memoriał im. Bogdana Tołodzieckiego. W tym roku zmieniona została zasada rozgrywania zmagań. Zawodnicy będą rywalizowali w turnieju koszykówki 3x3.

Plakat do pobrania

czytaj więcej >> << zwiń
17 Listopad 2017
starsze komunikaty...

Galeria

Zespoły sezon 2014/2015 > SP 3

Terminarz 2017/2018


Protokół Regulamin

Wyniki ostatnich meczy

Liga Chłopców gr. A:
Liga Chłopców gr. B:
Liga Dziewcząt:

Najbliższe mecze

Liga Chłopców gr. A:
Brak zaplanowanych meczy.
Liga Chłopców gr. B:
Brak zaplanowanych meczy.
Liga Dziewcząt:
Brak zaplanowanych meczy.
Kontakt © Copyright 2005-2018 by sport-torun.com kosz@sport-torun.com
do góry do góry