Strona główna

Toruńska Liga Koszykówki

Szkół Średnich

Toruń

Mecze Wschód - Zachód

Mecz numer 1 sezon 1995/1996, 29 grudnia 1995

Wschód - Zachód 90:119 (17:29, 29:38, 20:26, 24:26)
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
12 M. Przeczewski 354 W. Michniewicz 26
15 T. Beciński 195 P. Gryglewski17
4 A. Lisewski 812 A. Iciek17
7 S. Kornowicz 814 K. Politowski11
6 P. Barczak 610 M. Gac10
14 M. Wiśniewski 68 A. Maliszewski10
8 M. Śliwiński 47 H. Piotrkowski9
11 P. Walentowicz 415 M. Wachowski8
32 A. Bratkowski 011 T. Nowak7
5 W. Jackowski 06 M. Doroch4
10 J. Laskowski 09 P. Gutowski0
9 A. Szafrański 013 M. Walczyński0
sędziowie: Jarosław Derks, Edward Derks, Roman Sokołowski, Andrzej Jabłczyński
najlepsi zawodnicy: M. Przeczewski i A. Iciek
konkurs wsadów: M. Przeczewski
konkurs rzutów za 3 punkty: W. Michniewicz


Mecz numer 2 sezon 1996/1997, 17 stycznia 1997

Wschód - Zachód 95:98 (12:22, 30:15, 24:32, 29:29)
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
14M. Przeczewski245A. Iciek20
15T. Beciński1715P. Gryglewski19
5 A. Lisewski168A. Maliszewski19
11M. Motyka114W. Michniewicz16
32M. Szarszewski1011T. Nowak12
10M. Kojtka 69M. Wachowski5
7 S. Kornowicz 67H. Piotrkowski4
4 J. Dzierżawski 212M. Doroch2
9 A. Szafrański 26C. Więckowski1
12P. Walentowicz1
6 M. Lewandowski0
sędziowie: Rajmund Jagodziński, Jarosław Derks, Jerzy Wiznerowicz, Andrzej Jabłczyński, Roman Sokołowski
najlepsi zawodnicy: M. Przeczewski i T. Nowak
konkurs wsadów: A. Maliszewski
konkurs rzutów za 3 punkty: W. Michniewicz


Mecz numer 3 sezon 1997/1998, 4 stycznia 1998

Wschód - Zachód 86:136
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
4 J. Dzierżawski2016W. Bączkowski26
11 J. Ostrowski153D. Puncewicz23
12 R. Ruchlewski1110P. Tołodziecki18
14 M. Kojtka105R. Kryza17
7 S. Kornowicz 912M. Doroch13
9 D. Kłosowski87K. Politowski9
4 S. Widawski415P. Gajewski8
6 M. Lewandowski211R. Włodarczyk8
15 M. Olszewski24M. Motyka5
5 Ł. Różyński214D. Jagliński4
32 M. Szarszewski28P. Juszczyk3
20 T. Stoliński16K. Dziabas2
sędziowie: Grzegorz Ziemblicki, Marcin Fydrych, Jarosław Krzemień, Daniel Małolepszy, Krystian Góralski, Ryszard Urbański, Michał Buczel
najlepsi zawodnicy: M. Kojtka i M. Doroch
konkurs wsadów: D. Kłosowski
konkurs rzutów za 3 punkty: J. Ostrowski


Mecz numer 4 sezon 1998/1999, 30 stycznia 1999

Wschód - Zachód 106:112 (34:29, 27:17, 17:38, 28:28)
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
4 J. Dzierżawski223D. Puncewicz29
9 J. Ostrowski1710P. Tołodziecki24
6 T. Rudnicki176W. Bączkowski16
20 C. Czarnomski155R. Kryza16
1 D. Przybyszewski1214D. Jagliński12
32 M. Kojtka816T. Tracz9
11 M. Dubiela612W. Przybysz6
12 M. Deja515M. Marzec0
5 P. Kochański2
15 Ł. Ozimek2
14 T. Stoliński0
sędziowie: Krzysztof Dzierżak, Krystian Góralski, Adam Kierzkowski, Wiesław Lubas,Michał Buczel, Krzysztof Jankowski, Marcin Fydrych, Łukasz Maleszewski
najlepsi zawodnicy: M. Kojtka i P. Tołodziecki
konkurs wsadów: C. Czarnomski
konkurs rzutów za 3 punkty: M. Kojtka


Mecz numer 5 sezon 1999/2000, 29 stycznia 2000

Wschód - Zachód 91:105 (21:27, 18:29, 28:19, 24:30)
nazwisko punkty nazwisko punkty
C. Czarnomski 24P. Tołodziecki32
S. Murowicki 13J. Jasiński18
R. Ruchlewski 12R. Włodarczyk16
K. Kiełpiński 10P. Chojnowski12
Ł. Ozimek 10M. Kamiński6
M. Ćwikliński 8P. Wierzchowski6
G. Wicherek 7B. Ku?niacki5
P. Kaszyński 5Świtalski5
B. Michalski 2M. Kłos3
K. Drapiewski 0M. Hinz2
K. Jabłoński 0K. Czajka0
A. Juszczyk 0Ł. Żurawski0
najlepsi zawodnicy: C. Czarnomski, P. Tołodziecki
konkurs wsadów: B. Michalski
konkurs rzutów za 3 punkty: J. Świtalski


Mecz numer 6 sezon 2000/2001, 30 grudnia 2000

Wschód - Zachód 77:100 (17:38, 14:21, 25:15, 21:26)
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
8 Ryszard Ruchlewski2615Tomasz Rabowski24
7 Łukasz Wiśniewski1512Tomasz Sadowski21
13 Maciej Brodziński1311Piotr Wierzchowski19
6 Adam Juszczyk614Norbert Stawecki12
15 Piotr Kaszyński67Szymon Tomasik6
4 Maciej Miszkurka48Piotr Chojnowski5
10 Grzegorz Wicherek413Paweł Wysota5
12 Rafał Wojciechowski2Krzysztof Krzemiński3
9 Michał Ćwikliński16Jacek Kołodziej2
5 Mariusz Zając010Przemysław Tomaszewski2
11 Krzysztof Orłowski09Michał Kamiński1
14 Adam Stoliński0
sędziowie: Krzysztof Dzierzak, Jakub Błajet, Krystian Góralski, Łukasz Maleszewski
najlepsi zawodnicy: R. Ruchlewski i T. Rabowski
konkurs wsadów: Ł. Wiśniewski
konkurs rzutów za 3 punkty: R. Ruchlewski


Mecz numer 7 sezon 2001/2002, 22 luty 2002

Wschód - Zachód 93:70 (27:15, 19:14, 17:20, 30:21)
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
10 P. Derkowski2415T. Rabowski31
11 S. Murowicki1612R. Plebanek15
13 Ł. Wiśniewski147S. Tomasik10
9 D. Lampkowski135P. Wierzchowski5
8 P. Sieczka1111P. Wiśniewski4
15 M. Brodziński78D. ?ykowski2
6 A. Juszczyk613M. Gołębiewski2
16 M. Stankiewicz24G. Gajewski1
18 A. Stoliński09M. Lubarski0
- D. Malanowski019M. Grzejda0
5 M. Dyrda010D. Zieliński0
17 R. Wojciechowski017W. Depczyński0
najlepsi zawodnicy: S. Murowicki, T. Rabowski
konkurs wsadów: P. Derkowski
konkurs rzutów za 3 punkty: P. Wiśniewski


Mecz numer 8 sezon 2002/2003, 25 stycznia 2003

Wschód - Zachód 106:113 (23:19, 23:26, 28:33, 32:35)
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
13 Ł. Wiśniewski3015T. Rabowski37
15 P. Derkowski238J. Switalski24
5 F. Romanowski149G. Pąk20
6 M. Sawicki127B. Sztejka16
17 M. Juźków912R. Grelewicz7
18 M. Bagaziński710 M. Rybarczyk6
12 W. Waczyński46M. Ku?niacki2
9 A. Skubij313R. Rasmus1
8 M. Olszewski214 M. Skonieczny0
7 D. Borczyński211 Ł. Ja?ocha 0
16 W. Świątek04M. Kolniacki 0
10 K. Aranowski05P.Sasim0
najlepsi zawodnicy: Ł. Wiśniewski, T. Rabowski
konkurs wsadów: P. Derkowski
konkurs rzutów za 3 punkty: R. Grelewicz, A. Skubij


Mecz numer 9 sezon 2003/2004, 7 lutego 2004

Wschód - Zachód 68:74 (15:17, 20:20, 16:18, 17:19)
nazwisko punkty nazwisko punkty
R. Gliński 22R. Plebanek24
D. Wójcik 18D. Puncewicz10
Ł. Winczura 18F. Słoniecki10
T. Szarszewski 7J. Szmidt10
Ł. Otremba 3R. Grelewicz8
M. Skonieczny 0R. Kaleta6
J. Wieloszyński 0T. Tlałka6
A. Dr? 0K. Kamiński0
M. Weber 0J. Kwiatkowski0
J. Jaworski 0M. Bruś0
K. Adamczyk 0
najlepsi zawodnicy: R. Plebanek
konkurs wsadów: F. Słoniecki
konkurs rzutów za 3 punkty: R. Grelewicz


Mecz numer 10 sezon 2004/2005, 18 grudnia 2004

Wschód - Zachód 98:76 (27:14, 16:20, 25:22, 30:20)
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
4 S. Zielonka24P. Sadowski4
5 R. Wiśniewski165D. Matusiak18
6 J. Schmidt156D. Wójcik16
7 M. Weber07D. Gołębiewski9
8 P.Gawarkiewicz88K. Tomasik8
9 L.Otremba49zD. Chelewski2
10K. Kamiński99M. Misz2
11T. Tlałka1710M. Rogala2
12J. Gburczyk411M. Koc0
13F. Słoniecki1612zŁ. Olczyk0
14D. Zamiatowski012D. Olszewski4
15M. Chwiałkowski613M. Rybicki9
16D. Śmigielski015zK. Mróz0
21M. Stemperski015P. Taczkowski2
22S. Światkowski216K. Leszczyński0
najlepsi zawodnicy: J. Schmidt i K. Tomasik
konkurs wsadów: R. Wisniewski
konkurs rzutów za 3 punkty: K. Tomasik
sędziowie: P. Blajet, M. Maleszewski
nagroda od patrona medialnego - "Nowosci": P. Boruta
nagroda od sponsora - Britich School: L. Demel


Mecz numer 11 sezon 2005/2006, 1 kwietnia 2006

Wschód - Zachód 66:60 (7:14, 6:14, 17:10, 30:28)
nazwisko punkty nazwisko punkty
Michał Zwiewka1Miłosz Drygalski11
Łukasz Grzesiczak16Radosław Wiśniewski18
Przemysław Jakubski0Marcin Wende2
Karol Leszczyński12Damian Beszczyński2
Bartosz Więcek3Przemysław Boruta10
Jacek Tokarski4Artur Kuberski5
Michał Jarliński0Jacek Podsiadło2
Jakub Konieczka9Karol Głowacki4
Przemysław Goździewicz21Marcin Jasiński6
najlepsi zawodnicy: Jakub Konieczka i Przemysław Boruta
konkurs wsadów: Radosław Wisniewski
konkurs rzutów za 3 punkty: Jacek Tokarski
konkurs dla kibiców - głosowanie na stronie internetowej: Wojtek Postek


Mecz numer 12 sezon 2006/2007, 10 lutego 2007

Wschód - Zachód 47:65 (12:19, 11:12, 14:8, 10:26)
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
10Mateusz Rogala254Bartosz Więcek1
7 Bartosz Rychcik67Aleksander Pietrzyk2
15 Wojciech Krzemiński08Jacek Fajak6
16 D. Joachimowicz011Radosław Kałczyński23
5 Miłosz Pietruski05Bartłomiej Strzelecki7
14 Mateusz Lis06Karol Klein11
8 Jacek Komór29Piotr Stankiewicz2
13Leszek Świejkowski610Jakub Konieczko6
11Karol Tomczyk415Jacek Podsiadło2
12 Przemysław Roczkowski014Artur Kuberski2
16 Robert Pleskot213Leszek Maciejeski0
9 Michał Pośpiech212Przemysław Chojnacki2
5Karol Pydyn1
najlepsi zawodnicy: Mateusz Rogala i Bartłomiej Strzelecki
konkurs wsadów: Radosław Kałczyński
konkurs rzutów za 3 punkty: Jacek Fajak


Mecz numer 13 sezon 2007/2008, 8 marca 2008

Wschód - Zachód 48:60 (11:26, 7:7, 12:8, 18:19)
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
5Paweł Wasilewski24Miłosz Drygalski14
11Marek Kawa25Jacek Podsiadło2
10Mateusz Lis66Robert Pleskot0
13Leszek Świejkowski177Michał Pośpiech4
6Daniel Matyla08Łukasz Piskorski15
11Kamil Olszewski88Jarosław Gałecki0
16Mateusz Świtalski49Przemek Chojnacki0
14Adrian Pawlak110Maciej Pawłowski4
9Bartosz Więcek611Michał Lewandowski0
12Patryk Kozłowski212Michał Chyb10
7Sydnej Świątecki013Marcin Piotrkowski6
11Szymon Krzesiek015Przemysław Goździewicz5
najlepsi zawodnicy: Leszek Świejkowski i Miłosz Drygalski
konkurs wsadów: Mateusz Lis
konkurs rzutów za 3 punkty: Patryk Kozłowski
sędziowie: Michał Rogalski, Radosław Wesołowski


Mecz numer 14 sezon 2008/2009, 23 kwietnia 2009

Wschód - Zachód 35:54
(10:14, 9:9, 8:5, 6:26)
numernazwiskopunktynumernazwiskopunkty
13Marcin Piotrowski107Łukasz Piskorski17
9Maciej Pawłowski015Daniel Matyla17
6Mateusz Białkowski319Karol Pydyn2
10Mateusz Lis411Karol Tomczyk4
7Rafał Górecki212Michał Chyb8
16Krzysztof Schmude016Tomasz Pospiech5
5Dariusz Murawski05Michał Lewandowski0
14Szymon Palacz1010Szymon Krzesiek0
4Daniel Jasnowski417Łukasz Malinowski0
12Przemysław Chojnacki214Felicjan Berlikowski0
0Zbigniew Murawski04Łukasz Dahm10
17Bartłomiej Kiełbasiewicz013Jeremi Wierzbowski0
najlepsi zawodnicy: Daniel Jasnowski i Łukasz Piskorski
konkurs wsadów: Emil Forajta
konkurs rzutów za 3 punkty: Łukasz Piskorski
sędziowie:Przemysław Lipka, Krystian Góralski

Mecz numer 15 sezon 2009/2010, 26 kwietnia 2010

Wschód - Zachód 39:18
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
Michał Niedziela0Michał Kamiński0
Daniel Jasnowski 2Piotr Stebelski2
Maciej Żołnowski0Zbigniew Murawski2
Dawid Matłosz4Michał Konczalski2
Daniel Matyla5Igor Darnikowski0
Jakub Broczek2Jacek Marcinkowski0
Michał Drygalski6Marcin Piotrowski2
Patryk Swieżyński0Jakub Kosobucki4
Przemysław Karnowski14Tomasz Pospiech0
Dariusz Murawski2Bartosz Urbański2
Piotr Sosna2Wojciech Nikleniewicz0
Szymon Palacz2Kamil Olszewski4
Marek Ziółkowski0
konkurs wsadów: Przemysław Karnowski
konkurs rzutów za 3 punkty: Daniel Matyla, Szymon Palacz, Igor Darnikowski

Mecz numer 16 sezon 2010/2011, 11 kwietnia 2011

Wschód - Zachód 35:42
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
Michał Kamiński10Andrzej Mielczarek1
Karol Kudanowski0Bartosz Urbański0
Michał Czech0Krzysztof Kirsz2
Tomasz Poœpiech8Daniel Jasnowski8
Michał Konczalski2Patryk Œwieżyński15
Mikołaj Wiœniewski0Michał Niedziela0
Adam Nierychlewski0Michał Drygalski13
Jakub Mazan2Bartosz Knapiński3
Tomasz Samodulski0Kamil Jakubowski0
Jakub Łuszczek0Mateusz Błędowski0
Szymon Brzeziński0Bartosz Kiełbasiewicz0
Piotr Losik0Michał Sidorowicz0
Łukasz Krzynówek3
Jakub Kosobucki6
Jacek Marcinkowski4
najlepsi zawodnicy: Michał Kamiński, Patryk Œwieżyński
Mecz Dziewczat Wschód - Zachód 44:41
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
Dominika Żebrowska13Roksana Ruœniak
Maria Steiter0Paulina Olszak21
Dorota Zawadzka0Milena Ratkowska14
Marta Bełkowska0Marlena Barszczewska2
Natalia Miler0Klaudia Krzyżyńska0
Paulina Łukiewska12Aleksandra Witkowska4
Aleksandra Makusiewicz0Paulina Linda0
Monika Osiak0Patrycja Zielińska0
Daria Leœniewska15Karolina Ostrowska0
Bogna Szyczewskak4
Agata Orylska0
Zofia Bulińska0
Nauczyciele - Uczniowie 32:19
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
Michał Gardocki7Bartosz Kiełbasiewicz4
Piotr Olkiewicz3Bartosz Knapiński3
Maciej Wiœniewski14Mikołaj Wiœniewski0
Tomasz Żynda0Adam Nierychlewski4
Łukasz Czapiewski8Kamil Jakubowski8
Michał Kończalski0
Michał Niedziela0
Michał Czech0
konkurs rzutów wolnych: Paulina Łukiewska (LO IV)
konkurs wsadów: Tomasz Poœpiech (LO V)
konkurs rzutów za 3 punkty: Kamil Jakubowski (LO IX)

Mecz numer 17 sezon 2011/2012, 14 kwietnia 2012

Wschód - Zachód 27:50
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
Tomasz Stankiewicz2Jakub Broczek4
Krzysztof Kulla0Karol Zaniewski10
Olaf Szymański3Dajan Kamiński2
Adrian Dominiak9Mateusz Czubachowski6
Adrian Witkowski2Mateusz Burnat2
Piotr Losik2Adrian Rapsiewicz0
Łukasz Krzynówek0Michał Sidorowicz0
Wiktor Pańka0Michał Piątkowski2
Maciej Sadowski2Tomasz Żak2
Rafał Pasternak3Sylwester Foksiński6
Mateusz Walter3Damian Maniecki2
Michał Sekuła10
najlepszy zawodnik: Michał Sekuła
konkurs wsadów: Adrian Witkowski
konkurs rzutów za 3 punkty: Karol Zaniewski

Mecz numer 18 sezon 2012/2013, 24 kwietnia 2013

Wschód - Zachód 29:41 (10:13, 6:15, 7:6, 6:7)
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
4Rumiński04Kasprzyk2
6Dominiak65Kamiński J.2
12Szymański56Zaniewski8
10Kotarski47Kamiński D.9
15Rapsiewicz38Piechota8
16Burnat59Sekuła4
7Marciniak210Olejnik7
13Cetkowski411Czubachowski0
8Maniecki012Szeląg6
11Żak013Lajsted0
9Walda014Munnicki4
15Gałecki0
najlepszy zawodnik: Adrian Kotarski, Maciej Piechota
konkurs wsadów: Maciej Piechota
konkurs rzutów za 3 punkty: Adrian Dominiak
Mecz Dziewczat Wschód - Zachód 31:50 (8:18, 4:7, 11:10, 8:15)
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
10Prostojanek04Zając16
15Wilk09Lachowicz2
12Zapała1117Kaletta2
11Ruœniak012Kowalska15
7Kubiak28Grabikowska2
4Masewicz146Stuczyńska W.5
9Jankowska47Stuczyńska M.2
13Tułodziecka015Kiljańczyk0
6Lewandowska013Ostrowska0
8Grabowska05Zielińska6
5Cicha0

najlepsze zawodniczki: Monika Tułodziecka, Karolina Zając
konkurs rzutów osobistych: Kinga Kowalska

Mecz numer 19 sezon 2013/2014, 16 kwietnia 2014

Wschód - Zachód 48:32 (17:8, 13:8, 9:4, 9:13)
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
4Sebastian Kappes04Kamil Ciemiecki0
5Igor Kamiński55Adrian Kotarski5
7Krzystof Krulak06Tomasz Barski2
7Adrian Różalski07Paweł Pułaczewski0
8Paweł Orman138Maciej Krzywdziński2
9Sebastian Szmejter29Stanisław Cętkowski4
10Jakub Zając010Sylwester Foksiński3
11Adrian Płonowski011Mikołaj Lewandowski0
12Adrian Jazienicki013Karol Bierzyński0
13Maciej Hołubek314Marcin Rumiński2
14Mateusz Kasprzyk615Wojciech Mielcarek7
15Kacper Olejnik1016Paweł Mowiński0
17Paweł Staniszewski017Radosław Wesołowski5
14Mateusz Grabarski0
trenerzy: Marek Ziółkowski (Wschód), Łukasz Bania (Zachód)
konkurs wsadów: Maciej Hołubek
konkurs rzutów za 3 punkty: Paweł Orman
Mecz Dziewczat Wschód - Zachód 38:22 (12:6, 6:3, 15:5, 5:8)
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
4Karolina Zając55Natalia Zielaskowska0
5Weronika Stuczyńska07Monika Ryłowicz0
6Natalia Paziewska38Oliwia Lewandowska0
8Kinga Kowalska06Ida Kalińska0
11Joanna Grabikowska010Monika Tułodziecka0
12Agata Mielcarek311Dominika Cicha6
15Marta Stuczyńska011Marta Szlaszyńska2
18Katarzyna Lachowicz412Natalia Zapała4
21Agnieszka Łapacz1212Justyna Lewandowska1
32Kaja Darnikowska1115Roksana Płonka9
22Natalia Karaszewska 016Klaudia Staszyńska0

trenerzy: Tomasz Urban (Wschód), Łukasz Bania (Zachód)
konkurs rzutów osobistych: Roksana Płonka

Sponsorzy:
Maciej Wiśniewski (Consus), Krzysztof Bruź (Torimpex Trade)

Mecz numer 20 sezon 2014/2015, 11 kwietnia 2015

Reprezentacja Ligi - Reprezentacja Nauczycieli 39:45 (14:5, 12:13, 6:16, 5:11)
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
Karol Marciniak LO I422Łukasz Czapiewski ZSMEiE8
9Daniel Kacprowicz LO I27Michał Gardocki ZSSam11
14Maciej Jaguszewski LO IV323Łukasz Sawicki I LO2
8Oskar Szczepański LO IV09Łukasz Bania I LO4
Marcin Krzywdziński LO V0Bonifacy Karnowski SP 240
21Kamil Hałabuza LO V3Adam Maliszewski SP 150
13Piotr Różniakowski LO V891Adam Kujawa SP 158
17Maciej Hołubek LO VI611Arkadiusz Piwoński SP 154
7Paweł Orman LO VIII810Paweł Tołodziecki LA8
24Jakub Bartoszewicz LO VIII333Rafał Urbański Sochaczew0
Wojciech Chojnicki LO X2
Karol Skalecki ZSMEiE0
Paweł Staniszewski ZSOiT0
Paweł Pułaczewski ZSSam0
trenerzy: Marek Szwejkowski i trenerzy szkół (Liga), Mirosława Nijaki, Lech Nijaki (Nauczyciele)
13
AZS UMK Toruń - Gwiazdy TALK 18:26 (7:4, 5:6, 2:11, 4:5)
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
13Dawid Przybyszewski514Krzysztof Wilangowski18
12Patryk Derkowski26Wojciech Gorczyca0
6Zbigniew Malinowski24Marcin Górny0
4Michał Bagaziński012Tomasz Wilk0
Tomasz Lipiński07Adam Stoliński0
Daniel Jasnowski011Szymon Deręgowski0
Wojciech Pagacz05Paweł Drygalski2
10Sławomir Murowicki520Piotr Grzechulski0
Radosław Plebanek09Mateusz Karczewski2
8Norbert Stawecki2Mikołaj Mróz4
5Przemysław Maszyński2

trenerzy: Maciej Deręgowski, Jarosław Zawadka (AZS UMK), Jarosław Derks, Tomasz Stoliński (TALK)

Partnerzy i sponsorzy:


Mecz numer 21 sezon 2015/2016, 9 kwietnia 2016

Wschód - Zachód 54:19
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
10Paweł TołodzieckiWojciech Mielcarek LO I8
15Michał Gardocki221Kamil Hałabuza LO V
17Łukasz Bania10Patryk Kuik LO V
4Łukasz Sawicki211Bartłomiej Czajkowski LO VIII
15Arkadiusz Piwoński2Szymon Boborycki LO VIII2
5Adam Kujawa623Filip Siodelski2
7Grzegorz SowińskiSzymon Pławiński LO IV
6Adam Maliszewski1517Maciej Hołubek LO VI7
14Paweł Drygalski17
8Bartosz KuŸniacki5
12Łukasz Czapiewsk5
trenerzy: Tomasz Molenda i trenerzy szkół (Liga), Mirosława Nijaki, Lech Nijaki (Nauczyciele)

Mecz numer 22 sezon 2016/2017, 8 kwietnia 2017

Nauczyciele - UCzniowie 36:31
numer nazwisko punkty numer nazwisko punkty
0Paweł Tołodziecki127Damian Chojnacki LO VIII10
20Adam Maliszewski414Szymon Lala LO VIII0
7Łukasz Sawicki213Krystian Maćkiewicz LO VIII3
8Łukasz Czapiewski35Kamil Roszak LO VIII12
5Paweł Drygalski812Igor Brylewski LO VIII0
12Maciej Wiœniewski24Mateusz Błędzki LO IV2
4Andrzej Gac00Karol Skałecki ZSMEiE0
6Michał Gardocki511Igor Rudnicki LO I0
4Jakub Wiewiórski LO I2
6Jakub Sowa 2
trenerzy: Mirosława Nijaki, Lech Nijaki (Nauczyciele), Maciej Broczek (Uczniowie)

XX-lecie TLK

Podsumowanie
Kontakt © Copyright 2005-2018 by sport-torun.com kosz@sport-torun.com
do góry do góry