Strona główna

Toruńska Liga Koszykówki

Szkół Średnich

Toruń

Komunikaty

Wynik końcowy meczu Wschód-Zachód 

Mistrz Torunia SP 24 - Reprezentacja SP TLK
Reprezentacja SP 24 nie stawiła się na zawody

najlepszy zawodnik meczu: Kacper Krajewski (SP 3)

Mistrz Torunia GIM 10 |36:39| Reprezentacja GIM TLK

najlepszy zawodnik meczu: Kacper Maksoń (GIM 10)

Mistrz Torunia VIII LO |82:45| Reprezentacja SPG TLK

najlepszy zawodnik meczu: Krystian Maćkiewicz (LO VIII)

21 Kwiecień 2018

Najskuteczniejsi zawodnicy 

Wręczenie nagród dla najskuteczniejszych zawodników Toruńskiej Ligi Koszykówki odbędzie się 21.04.18 na Meczu Gwiazd o godzinie 12:00 w IV LO ul. Warszawska 1/5.

Indywidualnie nagrodzeni będą:

Szkoły Podstawowe:

Laura Weber (SP 15)
Maciej Tomaszewski (SP 15)

Szkoły Gimnazjalne:

Nikola Kobak (GIM 15)
Damian Krużyński (GIM 15)

Szkoły Ponadgimnazjalne:

Inez Żubkowska (X LO)
Krystian Maćkiewicz (VIII LO)
19 Kwiecień 2018

Skład TLK na mecz "W-Z" 

Skład Toruńskiej Ligi Koszykówki Szkół Ponadgimnazjalnych:

1. Adam Hirsz ZSMEiE
2. Kamil Krużyński ZSMEiE
3. Karol Skałecki ZSMEiE
4. Bartłomiej Rutkowski ZSMEiE
5. Patryk Alaborski IV LO
6. Kajetan Kociuba V LO
7. Michał Lisicki V LO
8. Dawid Nikleniewicz ZSIŚ
9. Dawid Wodzyński ZSIŚ
10. Mateusz Błędzki IV LO
11. Błażej Woźniak X LO
12. Mieszko Sochacki X LO

Trener: Łukasz Czapiewski
17 Kwiecień 2018

Mecz Wschód-Zachód 

Informujemy, że XXIII Mecz Wschód - Zachód odbędzie się 21.04.2018 na sali IV LO ul. Warszawska 1/5.

kolejnosc gier:
10:00-11:00 Mistrz Torunia SP 24 - Reprezentacja SP TLK
11:00-12:00 Mistrz Torunia GIM 10 - Reprezentacja GIM TLK
12:00-13:00 Mistrz Torunia VIII LO - Reprezentacja SPG TLK

Zapraszamy

16 Kwiecień 2018

rozdanie nagród 

Informujemy, że rozdanie dyplomów i pucharów dla SP 24, GIM 10, LO VIII odbędzie się 18.04.2018 podczas meczu Polski Cukier Toruń - Trefl Sopot o godzinie 19:00. Zbiórka przed halą o godzinie 18:45. Prosimy przynieść koszulki "Mistrz Torunia" i puchar.

6 Kwiecień 2018

klasyfikacja końcowa ligi dziewcząt 

Klasyfikacja końcowa Ligi Dziewcząt:

1. X LO
2. IV LO
3. V LO
4. VIII LO
5. I LO
6. III LO
7. VII LO
8. Tech. Menedż.
9. ZST
10. IX LO

28 Marzec 2018

Mecze finałowe 

Wyniki meczy półfinałowych koszykówki dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych z dnia 27.03.2018:

VIII LO |14:48| IV LO
X LO |48:16| V LO

Wyniki meczy finałowych koszykówki dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych z dnia 28.03.2018:

V LO |23:19| VIII LO mecz o 3 miejsce
IV LO |23:32| X LO mecz o 1 miejsce
27 Marzec 2018

Rozdanie nagród 

Rozdanie nagród dla Szkół Ponadgimnazjalnych Chłopców (VIII LO, ZSMEiE, V LO) oraz SP 15 w kat. dziewcząt odbędzie się 28.03 o godz. 13:00 w IV LO.

23 Marzec 2018

klasyfikacja końcowa ligi chłopców 

Klasyfikacja końcowa Ligi Chłopców:

1. LO VIII
2. ZSMEiE*
3. LO V
4. ZSIŚ
5. LO X
6. LO I

*o kolejności na miejscu 2. decydował wynik dwumeczu (2 pkt dla ZSMEiE).

23 Marzec 2018

awaria systemu 

Ze względu na awarię systemu wyniki w tabeli nie są aktualne. Usterka zostanie naprawiona do końca tygodnia.
20 Marzec 2018

XX-lecie TLK

Podsumowanie
Kontakt © Copyright 2005-2018 by sport-torun.com kosz@sport-torun.com
do góry do góry