Strona główna

Toruńska Liga Koszykówki

Szkół Średnich

Toruń

XX lat TLK


sobota, 11 kwietnia 2015, 11:00

IV Liceum Ogólnokształcące
ul. Warszawska 1/5



Program
- 11:00 rozpoczęcie
- 11:15 mecz: Reprezentacja Ligi vs Reprezentacja Nauczycieli
- 12:15 mecz: AZS UMK Toruń vs Gwiazdy TALK
- ok. 12:35 (w przerwie meczu) mini-mecz pokazowy dzieci
- 13:15 rozpoczęcie częsci oficjalnej
- 13:30 wręczenie wyróżnień i nagród 20-lecia, wyniki plebiscytu na trenera i zawodnika 20-lecia
- ok.13:45 zakończenie częsci oficjalnej i bankiet dla zaproszonych gosci

Film przygotowany przez TV Toruń



Film przygotowany przez Toruński Magazyn Informacyjny



Zdjęcia



Wyróżnieni i nagrodzeni

Wyróżnienia 20-lecia za okazane wsparcie i pomoc
przy organizacji TLKSzS w latach 1995-2015
  1. Krzysztof Dzierżak
  2. Krystian Góralski
  3. Rajmund Jagodziński
  4. Jolanta Krawczyk
  5. Jacek Leczkowski
  6. Tomasz Lenz
  7. Przemysław Łuczak
  8. Marcin Nitecki
  9. Urszula Przedpełska
  10. Józef Wierniewski
  11. Jarosław Więckowski
  12. Marek Zaborski
  13. Grzegorz Ziemblicki
Wyróżnienia 20-lecia za okazane wyjątkowe wsparcie i pomoc
przy organizacji TLKSzS w latach 1995-2015
  1. Maciej Wisniewski, Consus Group
  2. Krzysztof Bruz, Torimpex Trade
  3. Tomasz Stasik, Candy King
  4. Przemysław Lipka
  5. Michał Szkodziński
Nagrody 20-lecia Toruńskiej Ligi Koszykówki Szkół Srednich
  • Miasto Toruń - mecenas i sponsor 20-lecia
  • IV Liceum Ogólnokształcące - mecenas i sponsor 20-lecia
  • Andrzej Piwoński - osobowosć 20-lecia
  • Marek Ziółkowski - trener 20-lecia
  • Łukasz Wisniewski - zawodnik 20-lecia

Mecze

Reprezentacja Ligi - Reprezentacja Nauczycieli 39:45 (14:5, 12:13, 6:16, 5:11)

Reprezentacja Ligi

  • Karol Marciniak LO I
  • Daniel Kacprowicz LO I
  • Maciej Jaguszewski LO IV
  • Oskar Szczepański LO IV
  • Marcin Krzywdziński LO V
  • Kamil Hałabuza LO V
  • Piotr Różniakowski LO V
  • Maciej Hołubek LO VI
  • Pawał Orman LO VIII
  • Jakub Bartoszewicz LO VIII
  • Wojciech Chojnicki LO X
  • Karol Skalecki ZSMEiE
  • Paweł Staniszewski ZSOiT
  • Roman Lewandowski ZSSam
  • Paweł Pułaczewski ZSSam
Trenerzy: Marek Szwejkowski i trenerzy szkół

Reprezentacja Nauczycieli

  • Łukasz Czapiewski ZSMEiE
  • Michał Gardocki ZSSam
  • Łukasz Sawicki I LO
  • Łukasz Bania I LO
  • Bonifacy Karnowski SP 24
  • Adam Maliszewski SP 15
  • Adam Kujawa SP 15
  • Arkadiusz Piwoński SP 15
  • Paweł Tołodziecki LA
  • Rafał Urbański Sochaczew
Trenerzy: Mirosława Nijaki, Lech Nijaki

szczegóły >>

AZS UMK TORUŃ - Gwiazdy TALK 18:26 (7:4, 5:6, 2:11, 4:5)

AZS UMK Toruń

  • Dawid Przybyszewski
  • Patryk Derkowski
  • Zbigniew Malinowski
  • Michał Bagaziński
  • Tomasz Lipiński
  • Daniel Jasnowski
  • Wojciech Pagacz
  • Sławomir Murowicki
  • Radosław Plebanek
  • Norbert Stawecki
  • Przemysław Maszyński
Trenerzy: Maciej Deręgowski, Jarosław Zawadka

Gwiazdy TALK

  • Krzysztof Wilangowski
  • Wojciech Gorczyca
  • Marcin Górny
  • Tomasz Wilk
  • Adam Stoliński
  • Szymon Deręgowski
  • Paweł Drygalski
  • Piotr Grzechulski
  • Mateusz Karczewski
  • Mikołaj Mróz
Managerowie: Jarosław Derks, Tomasz Stoliński

szczegóły >>


Partnerzy i sponsorzy

Kontakt © Copyright 2005-2017 by sport-torun.com kosz@sport-torun.com
do góry do góry